Dökümanlar

AB ÜYELİK SÜRECİNDE ÇEVRESEL YATIRIMLARIN FİNANSMANI, F...

2006-05-18

AB ÜYELİK SÜRECİNDE ÇEVRESEL YATIRIMLARIN FİNANSMANI, FIRSATLAR VE ZORLUKLAR? Bu kapsamda, Türk ve yabancı konu uzmanlarının, AB'ye uyum sürecinde hangi mevzuatların nasıl bir yatırım gerektireceği, bu yatırımların finansmanı için nasıl bir yöntem izlenecek

AB ÜYELİK SÜRECİNDE ÇEVRESEL YATIRIMLARIN FİNANSMANI, F...

2006-05-18

AB ÜYELİK SÜRECİNDE ÇEVRESEL YATIRIMLARIN FİNANSMANI, FIRSATLAR VE ZORLUKLARI AB Üyelik sürecinde, Çevre ve Orman Bakanlığınca çok sayıda yönetmelik ulusal mevzuata kazandırılmış olup, halen çalışmalar devam etmektedir. Bu çalışmalar kapsamında kısa,

Avrupa Birliği Destekleri

2006-05-18

Avrupa Birliği`nin işletmelere sağladığı destekler hakkında, Avrupa Bilgi Merkezi İstanbul - Avrupa Yakası tarafından hazırlanan yayındır.

Uluslararası Saat Farkları , Dilimleri, ULUSLARARASI SA...

2011-10-29

ULUSLARARASI SAAT FARKLARI

Uluslararası saat farklarının listesini görmek için tıklayınız.

ÜLKE TELEFON KODLARI

2006-01-16

Ülkelerin telefon kodları için başlığa tıklayınız.

Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.