Dökümanlar

İGEME Yayınları

2010-01-05

Yayınların listesini indirmek icin tıklayınız

Kurumsal Sosyal Sorumluluk: Küçük ve Orta Boy İşletmele...

2006-10-03

Küçük ve Orta Boy İşletmeler için Kurumsal Sosyal Sorumluluklar'a giriş : Bu, firmaların günlük iş akışlarına kurumsal sosyal sorumluluğu entegre edebilmeleri için atacakları birkaç basit adımı anlatan kısa bir giriş olacaktır. Kurumsal sosyal sorumluluğun işinizi başarılı kılacak olan yanlarının altını çizecektir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk: Etkin İletişim Rehberi

2006-10-03

Etkin İletişim Rehberi Kurumsal Sosyal Sorumluluk ile ilgili iletişim çok karmaşık olmak zorunda değildir ve atacağınız adımlardan azami fayda sağlamanıza yardımcı olabilir. Bu rehber bunu nasıl yapacağınızı gösteriyor

Kurumsal Sosyal Sorumluluk: Vaka Analizi

2006-10-03

Vaka Analizi Bu olaylar, Avrupa çapında küçük ve orta boy işletmelerden toplanmış 10 yaşanmış örnektir. Kurumsal Sosyal Sorumluğa olan bağlılıkları sayesinde işletmelerinin nasıl daha başarılı olduğunu göstermektedir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk: Bilinç Düzeyini Artırmaya Y...

2006-10-03

Bilinç Düzeyini Artırmaya Yönelik Anket Bu anketi 10 dakika içinde cevaplayabilirsiniz. Bu anket firmanıza uygun ve yararlı olabilecek adımları bulmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.