Dökümanlar

Türkiye ile Arnavutluk Arasında Serbest Ticaret Anlaşma...

2007-11-05

Türkiye ile Arnavutluk Arasında Serbest Ticaret Anlaşması (STA), Devlet Bakanı Sayın Kürşad TÜZMEN ile Arnavutluk Ekonomi, Ticaret ve Enerji Bakanı Sayın Genc RULI tarafından, 22 Aralık 2006 tarihinde Tirana?da imzalanmıştır.

2008 YILINDA MİLLİ DÜZEYDE İŞTİRAK EDİLECEK YURT DIŞI F...

2007-10-04

2008 YILINDA MİLLİ DÜZEYDE İŞTİRAK EDİLECEK YURT DIŞI FUARLARI LİSTESİ 

Not: Fuar tarihlerinde değişikliklere, iptallere gidilebilmektedir.

ULUSLAR ARASI TICARI ILISKILERDE HEDIYE VERME KURALLARI

2007-10-03

ULUSLAR ARASI TICARI ILISKILERDE HEDIYE VERME KURALLARI KAYNAK : İGEME

"100 SORUDA DIŞ TİCARET"

2007-02-19

"100 SORUDA DIŞ TİCARET"

Info Fihrist

2007-06-25

Avrupa İşletmeler Ağı Konya Kütüphanesindeki Kitapların güncel listesi

Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.