Dökümanlar

Türkiye ile Hırvatistan Arasında Serbest Ticaret Anlaşm...

2007-11-05

Türkiye ile Hırvatistan Arasında Serbest Ticaret Anlaşması (STA)

Türkiye ile Filistin Arasında Serbest Ticaret Anlaşması...

2007-11-05

Türkiye ile Filistin Arasında Serbest Ticaret Anlaşması (STA)

Türkiye ile Fas Arasında Serbest Ticaret Anlaşması (STA...

2007-11-05

Türkiye ile Fas Arasında Serbest Ticaret Anlaşması (STA)

TÜRKİYE-EFTA SERBEST TİCARET ANLAŞMASI

2007-11-05

Bir yandan Avusturya Cumhuriyeti, Finlandiya Cumhuriyeti, İzlanda Cumhuriyeti, Lihtenştayn Prensliği, Norveç Krallığı, İsveç Krallığı ve İsviçre Konfederasyonu ve öte yandan Türkiye Cumhuriyeti.

Türkiye ile Bosna Hersek Arasında Serbest Ticaret Anlaş...

2007-11-05

Türkiye ile Bosna Hersek Arasında Serbest Ticaret Anlaşması (STA)

Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.