Dökümanlar

Malta

2010-05-18

Malta bilgileri, Malta rehberi, Malta ülke profili, Malta ülke raporu, Malta hakkında

Hırvatistan

2010-05-18

Hırvatistan bilgileri, Hırvatistan rehberi, Hırvatistan ülke profili, Hırvatistan ülke raporu, Hırvatistan hakkında

Bosna Hersek

2011-02-07

Bosna Hersek bilgileri, Bosna Hersek rehberi, Bosna Hersek ülke profili, Bosna Hersek ülke raporu, Bosna Hersek hakkında

Ukrayna

2010-05-18

Ukrayna bilgileri, Ukrayna rehberi, Ukrayna ülke profili, Ukrayna ülke raporu, Ukrayna hakkında

Norvec

2010-05-18

Norveç bilgileri, Norveç rehberi, Norveç ülke profili, Norveç hakkında

Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.