Dökümanlar

DERİ VE DERİ ÜRÜNLERİ SANAYİ

2011-12-13

DERİ VE DERİ ÜRÜNLERİ SANAYİİ

Avrupa İşletmeler Ağı İstanbul Merkezi tarafından hazırlanan sektör rehberlerinden olan "Deri ve Deri Ürünleri Sanayii" kitapçığı yayınlandı.

Rehberde deri sanayiine ilişkin Avrupa Birliği'nde uygulanmakta olan mevzuata, Türkiye'nin söz konusu mevzuata uyum çalışmalarına ve sektörün çevresel yükümlülüklerine ilişkin detaylı bilgilere ulaşmak mümkün.

http://www.een.kso.org.tr/up/dene/deri_kitap.pdf

Otomotiv Sanayii

2011-08-08

Avrupa İşletmeler Ağı İstanbul Merkezi tarafından hazırlanan sektör rehberlerinden olan "Otomotiv Sanayii" kitapçığı yayınlandı

Rehberde sektöre ilişkin ürün güvenliği standartlarının yanı sıra sektörde faaliyet gösteren firmaların sağlığı ve güvenliği ve çevre konularına ilişkin yükümülülükleri hakkında detaylı bilgiler bulunuyor. halihazırda AB'de ve Türkiye'de uygulanmakta olan ve Türkiye'nin uyum sürecinde mevzuatına aktaracağı düzenlemelere ilişkin detaylı bilgilere Rehber aracılığıyla ulaşılabilir.

www.een.kso.org.tr/up/dene/otomotiv_kitap.pdf

Temizlik Ürünleri ve Kozmetik Sanayii

2011-08-08

Avrupa İşletmeler Ağı İstanbul Merkezi tarafından hazırlanan sektör rehberlerinin yedincisi olan "Temizlik Ürünleri ve Kozmetik Sanayii" kitapçığı yayınlandı. Rehberde kozmetik ve temizlik ürünlerine ilişkin Avrupa Birliği'nde uygulanmakta olan mevzuata, Türkiye'nin söz konusu mevzuata uyum çalışmalarına, sektörün ambalajlama ve çevresel yükümlülüklerine ilişkin detaylı bilgilere ulaşmak mümkün.

http://www.een.kso.org.tr/up/dene/temizlik_kitap.pdf

Mobilya Sanayii Kitapçığı

2011-08-08

Avrupa İşletmeler Ağı İstanbul Merkezi tarafından hazırlanan sektör rehberlerinin altıncısı olan "Mobilya Sanayii" kitapçığı yayınlandıRehberde sektöre ilişkin ürün güvenliği standartlarının yanı sıra sektörde faaliyet gösteren firmaların sağlığı ve güvenliği ve çevre konularına ilişkin yükümülülükleri hakkında detaylı bilgiler bulunuyor. halihazırda AB'de ve Türkiye'de uygulanmakta olan ve Türkiye'nin uyum sürecinde mevzuatına aktaracağı düzenlemelere ilişkin detaylı bilgilere Rehber aracılığıyla ulaşılabilir.

http://www.een.kso.org.tr/up/dene/mobilya_sanayi.pdf

MAKEDONYA İŞ ve MADEN MAKİNELERİ PAZAR ARAŞTIRMASI RAPO...

2011-06-14

MAKEDONYA İŞ ve MADEN MAKİNELERİ

PAZAR ARAŞTIRMASI RAPORU

 

İGEME yayınını

Buradan indirebilirsiniz :

http://www.een.kso.org.tr/up/dene/makedonya.mak.paz..pdf

Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.